سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

سایت حاجت

سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

+ با توجه به فیلتر شدن تلگرام، شما می توانید از طریق نرم افزار مخصوص سایت حاجت در طرح شرکت کنید (دانلود).

# ابتدا در ربات عوض شوید:

برای عضو شدن در ربات تلگرام کافی است در جستجوی تلگرام عبارت (@haaajat_bot) را وارد کنید و سپس بر روی ربات «هدیه صلوات آنلاین به امام زمان (عج)» کلیک کنید. پس از آنکه وارد ربات شدید بر روی گزینه «شروع» واقع در پایین صفحه کلیک کنید.

# آشنایی با گزینه ها:

در ربات گزینه هایی وجود دارد که کارشان از نام آنها معلوم است ولی به صورت کوتاه گزینه های مهم را در ادامه توضیح می دهیم.

  • (وارد کردن تعداد صلوات جدید): این گزینه برای ارسال تعداد صلوات جدید می باشد و به این صورت عمل می کند که پس از کلیک بر روی آن از شما درخواست وارد کردن تعداد را می کند. پس از آنکه تعداد را ارسال کردید، در صورت عدم وجود خطا، به صورت خودکار در سیستم ثبت می گردد و پیام ثبت با موفقیّت برا شما به نمایش در می آید.

نکته (1): حتماٌ دقّت کنید که تعداد صلوات را به صورت عددی و بدون هر گونه فاصله و یا حرف اضافی ای ارسال کنید تا خللی در روند ثبت تعداد پیش نیاید.

نکته (2): حداکثر تعداد صلواتی که می توانید در یک مرحله ارسال کنید 14000 صلوات می باشد.

  • (وارد کردن شماره موبایل): این گزینه برای دریافت شماره موبایل شما قرار داده شده است و به این شکل عمل می کند که پس از کلیک بر روی آن درخواست وارد کردن شماره موبایل ظاهر می گردد. پس از ارسال شماره موبایل، به صورت خودکار در حساب کاربری ذخیره می گردد.

سوال: چه نیازی به ثبت شماره موبایل هست؟

جواب: شماره موبایل صرفاً جهت محاسبه دقیق آمار شخصی صلوات ها شما لازم است. توضیح این مطلب این است که شما وقتی با شماره موبایل خود از طریق سایت و یا پیامک در طرح شرکت می کنید و تعدادی صلوات ارسال می کنید، در سایت با شماره موبایل شما یک حساب کاربری ساخته می شود و آمار صلوات های ارسالی شما در آن حساب ذخیره می گردد. حال وقتی شما در ربات تلگرام ثبت نام می کنید و از این طریق هم در طرح شرکت می کنید، از آنجا که دسترسی به شماره موبایل شما امکان ندارد، یک حساب کاربری جدید در سایت با شناسه تلگرام شما ایجاد می شود و آمار ارسالی با حساب تلگرامتان در آن ذخیره می شود. با این جود شما دو حساب کاربری در سیستم دارید که آمار صلوات ها ارسالی از طریق سایت و پیامک در یکی و آمار صلوات های ارسال از طریق تلگرام در دیگری ذخیره می شود. برای یکی کردن این دو حساب و محاسبه دقیق آمار شخصی شما، لازم است تا شماره موبایل خود را در ربات ثبت کنید تا بتوان در سیستم این دو حساب شما را با هم ادغام کرده و آمار دقیق صلوات های شما را محاسبه کرد.

نکته (1) (مهم): شما تنها یک بار قادر به ثبت شماره موبایل خود در ربات تلگرام خواهید بود. لذا در ثبت شماره موبایل دقّت کنید .البته لازم به ذکر است که این محدودیّت به خاطر مشکلات فنّی ای است که ممکن است با تغییر شماره ثبت شده پیش بیاید که شرح آن در اینجا ممکن نیست. البته این هشدار در هنگام ثبت شماره موبایل نیز به شما داده خواهد شد تا یادآوری شود.

نکته (2): در صورتی که به هر دلیلی می خواهید شماره موبایل ثبت شده خود را تغییر بدهید، باید با مدیریّت تماس بگیرید تا این عمل صورت بگیرد؛ چرا که فعلا امکان خودکار کردن این فرایند امکان پذیر نمی باشد.

  • (مشاهده آمار): با زدن این گزینه، آمار صلوات های ثبت شده (البته نه به شکل مفصل) به شما نشان داده خواهد شد.

نکته: در صورتی که شماره موبایل خود را در ربات تلگرام ثبت نکرده باشید، تنها آمار صلوات ها ارسال شده از طریق تلگرام را برای شما نمایش خواهد داد.

# در صورت مواجهه با مشکل:

  • در صورتی که نتوانستید گزینه ها را مشاهده کنید و یا گزینه ای را کلیک کردید ولی از ادامه دادن به فرایند منصرف شدید و خواستید به مرحله اولیّه برگردید، کافی است عبارت «/start» را ارسال کنید تا مشکلات برطرف شوند و به مرحله اولیّه برگردید.
  • در صورتی که با آموزش های داده شده نتوانستید مشکل خود را حل کنید و یا  .... ، می توانید با مدیریّت تماس بگیرید. اطلاعات تماس با مدیریّت در صفحه «درباره پایگاه» موجود است.

 

  • ۹۷/۰۳/۱۶
  • مدیر وبلاگ

بخش راهنمایی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">