سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

سایت حاجت

سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

برای شرکت در طرح هدیه صلوات به امام زمان (عج) از پنج طریق می توانید عمل کنید؛ که عبارتند از:

# از طریق خود سایت:

در « بخش هدیه صلوات آنلاین -> صفحه اصلی» قسمتی قرار داده شده است که می توانید در آنجا تعداد صلوات های خود را ثبت کنید.

نکته (1): وارد کردن شماره موبایل برای محاسبه تعداد صلواتی که ثبت می کنید در آمار شخصی صلوات هایتان، ضروری است.

نکته (2): از جمله کارهایی که برای مقابله با ارسال آمار زائد به کار برده ایم، محدودیّت در ارسال تعداد در هر مرحله از شرکت کردن می باشد. این محدودیّت برای این روش از ارسال صلوات ها بدین صورت است که تعداد صلوات ارسالی بیشتر از 14000 عدد نمی تواند باشد.

# از طریق نرم افزار موبایل:

برای ثبت صلوات هایتان با این روش، کافی است نرم افزار موبایل سایت حاجت را دانلود کنید و از طریق آن در طرح شرکت کنید (دانلود).

نکته: محدودیّت ارسال برای این روش ارسال نیز همانند قبلی 14000 عدد در هر بار شرکت کردن می باشد. یعنی اگر تعداد ارسالی شما بالای 14000 عدد باشد، در پایگاه ثبت نمی شود و یک خطا به شما ارسال می کند که «شرکت کننده گرامی، حداکثر صلواتی که می توانید در یک مرحله ارسال کنید 14000 صلوات می باشد».

# از طریق پیام کوتاه (sms):

برای ثبت صلوات هایتان با این روش، کافی است تعداد صلوات های فرستاده شده را به شماره «5000206070300» ارسال کنید تا بلافاصله به صورت خودکار در سایت ثبت شود.

نکته (1) (مهم): لطفاً فقط تعدادِ صلوات هایتان (به عدد) را ارسال کنید و پیام ها و پیشنهاداتتان را با پیام دیگری بفرستید چون در غیر این صورت سیستم صلوات هایتان را ثبت نمی کند.

نکته (2): محدودیّت ارسال برای این روش ارسال نیز همانند قبلی 14000 عدد در هر بار شرکت کردن می باشد.

# از طریق ربات تلگرام:

برای ثبت صلوات هایتان از طریق ربات تلگرام (haaajat_bot@)، کافی است ابتدا بر روی دکمه «وارد کردن تعداد صلوات جدید» واقع در ربات تلگرام پایگاه، کلیلک کنید و سپس بعد از نمایش پیغامی مبنی بر وارد کردن تعداد، تعداد صلوات هایتان را به ربات ارسال کنید تا به صورت خودکار برای سایت ارسال شود.

نکته (1) (مهم): ربات تلگرام، سیستم آمارگیری جداگانه ای دارد. در صورتی که می خواهید تعداد صلوات هایی که از طریق سایت و اس ام اس ثبت کرده اید با آمار صلوات های ثبت شده با تلگرام ادغام گردد، باید شماره موبایل خود را در ربات تلگرام ثبت کنید. در غیر این صورت آماری که در ربات تلگرام به شما نمایش داده خواهد شد، تعداد صلوات هایی هستند که صرفاً از طریق خود تلگرام ثبت شده اند و آماری که با اس ام اس و سایت به شما نشان داده خواهد شد، بدون لحاظ آمار ثبت شده با تلگرام خواهد بود.

نکته (2): محدودیّت ارسال در این طریق نیز همانند دو روش قبلی 14000 عدد صلوات می باشد.

نکته (3): در رابطه با آموزش کار با ربات تلگرام، ان شاء الله یک آموزش مجزّا قرار خواهیم داد.

# از طریق ابزار:

ممکن است ابزار طرح را در بعضی از سایت ها و وبلاگ ها مشاهده کنید. شما می توانید از طریق همین ابزارها نیز در طرح شرکت کنید امّا از آنجا که معمولاً کسانی که از طریق این روش در طرح شرکت می کنند به دنبال آمار نبوده و اصلاً معلوم نیست بار دیگر هم در این طرح شرکت می کنند یا نه، و همچنین دلایلی دیگر، به نظر رسید که نیازی به فیلد وارد کردن شماره موبایل برای محاسبه کردن تعداد صلوات های فرستاده شده در آمار شخصی شرکت کننده نیست. در صورتی که می خواهید آمار صلوات های خود را داشته باشد، توصیه می کنیم از سه روش قبلی استفاده کنید.

نکته: محدودیّت ارسال تعداد از طریق این روش 500 صلوات در هر بار شرکت می باشد.

  • ۹۷/۰۳/۱۶
  • مدیر وبلاگ

بخش راهنمایی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">