سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

سایت حاجت

سایت حاجت

پایگاه هدیه صلوات آنلاین

بخش وبلاگ

برای مشاهده آمار شخصی خودتان می توانید از چهار روش اقدام کنید:

# از طریق سایت:

در این روش کافی است به صفحه «مشاهده آمار شخصی» واقع در سایت بروید و پس از وارد کردن شماره موبایل خود، آمار شخصی صلوات های خود را با جزئیّات مشاهده کنید.

نکته: همانطور که چندین بار تذکر داده ایم، در صورتی که شماره موبایل خود را در ربات تلگرام ثبت نکرده باشید، آمار صلوات هایی که از طریق ربات تلگرام ارسال کرده اید، در بخش مشاهده آمار {از طریق سایت} محاسبه نخواهد شد.

# از طریق نرم افزار:

در بخش «آمـار» نرم افزار مخصوص سایت حاجت (دانلود) شما می توانید آمار شخصی خود را با جزئیّات نسبتاً خوبی مشاهده کنید.

نکته: در این روش هم اگر شماره موبایل خود را در حساب تلگرام ثبت نکرده باشید، آمار ارسال شده از طریق تلگرام محاسبه نخواهد شد.

# از طریق پیامک (sms):

در این روش کافی است کلمه «آمار» را به شماره پیامک «5000206070300» ارسال کنید تا آمار صلوات های ثبت شده توسط شماره ای که با آن پیامک می کنید، برای شما ارسال گردد.

نکته (1) (مهم): حتماً دقت کنید که کلمه «آمار» را بدون فاصله، حرف، حرکت و یا ... اضافی ارسال کنید تا سیستم در تشخیص دستور به مشکل نخورد.

نکته (2): در این روش هم اگر شماره موبایل خود را در حساب تلگرام ثبت نکرده باشید، آمار ارسال شده از طریق تلگرام محاسبه نخواهد شد.

# از طریق تلگرام:

در این روش کافی است به ربات تلگرام مراجعه کرده و بر روی گزینه «نمایش آمار» کلیک کنید تا آمار برایتان ارسال شود.

نکته: در صورتی که شماره موبایل خود را در ربات تلگرام ثبت نکرده باشید، صرفاً آمار صلوات های ارسال شده با ربات تلگرام برایتان ارسال می شود و آمار صلوات های ارسال شده از طریق خود سایت و یا پیامک نادیده گرفته می شود.


# یک نکته:

آمار هایی که از چهار طریق ارائه می شوند از لحاظ بیان جزئیّات متفاوت هستند. بیشترین جزئیّات از طریق سایت ارائه می شود و پس از آن از طریق نرم افزار و پس از آن از طریق تلگرام و در مرحله چهارم نیز از طریق پیامک؛ چرا که جزئیّات آمار کمی مفصّل می باشند و ارسال آن ها با پیامک و یا پیام تلگرامی کمی مشکل است.

  • ۹۷/۰۳/۱۶
  • مدیر وبلاگ

بخش راهنمایی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">